Доставка:

Самовивіз з «Нова пошта» - 45 грн.

Більше 90% замовлень ми відправляємо безпосередньо в день оформлення! Ви завжди можете перевірити якість і відповідність товару перед оплатою. Зверніть увагу! Комісію за накладний платіж (20 грн + 2% від суми замовлення) оплачує покупець! Якщо замовлення по передоплаті (сума доставки буде менше, не включатиме оплату за повернення грошей). Уточнити, де зараз знаходиться відправка, можна на сайті сервісу Нова Пошта. Способи оплати: передоплата на карту, накладний платіж.

Самовивіз з «УКРПОШТА» - 30 грн.

Більше 90% замовлень ми відправляємо безпосередньо в день оформлення! Ви завжди можете перевірити якість і відповідність товару перед оплатою. Зверніть увагу! Комісію за накладений платіж (1% від суми замовлення) оплачує покупець! Якщо замовлення по передоплаті (сума доставки буде менше, не включатиме оплату за повернення грошей). Уточнити, де зараз знаходиться відправка, можна на сайті сервісу УкрПошта. Способи оплати: передоплата на карту, накладний платіж.

Кур'єр «Нова Пошта» - 60 грн.

Кур'єр дзвонить одержувачу за 30-60 хвилин до прибуття за адресою, вказаною в експрес-накладній. Доставка за адресою здійснюється до 21:00 в будні дні і у вихідні дні за спеціальним графіком. За умови, якщо оголошена вартість від 15000 грн або замовлена послуга «Особисто в руки», одержувачу необхідно надати паспорт. Оплатити кур'єру можливо готівкою, карткою, Google Pay або Apple Pay.

Самовивіз з наших магазинів - безкоштовно.

Більшість асортименту аксесуарів, представленого на сайті, знаходиться в магазині. Проте, оформити резерв на ваший товар вкрай рекомендується. Наші менеджери розкажуть, покажуть, і допоможуть підібрати все, що вам потрібно! Способи оплати: готівкою, банківською картою, Google Pay або Apple Pay.

Адреси:

м. Черкаси, вул. О. Дашкевича, 23

м. Черкаси, бул. Шевченка, 264

м. Черкаси, вул. Юрія Іллєнка, 29

м. Черкаси, вул. Сумгаїтська, 39

м. Сміла, вул. Незалежності, 47

м. Полтава, вул. Європейська, 29/45