Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–20:00

Сб-Нд: 10:00–19:00

0
Мій кошик

Мережеві фільтри та подовжувачі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Серед електропобутових товарів подовжувачі і мережеві фільтри вважаються одними з найпопулярніших. Використовуючи подовжувач, можна дуже просто збільшити кількість розеток і забезпечити доступ побутової техніки до розеток. Якщо ж в квартирі скаче напруга, доцільно купити мережевий фільтр з захистом від перепадів напруги, який захистить вашу техніку і зробить її використання безпечним.

У нашому інтернет-магазині «Спартак» ви можете замовити подовжувачі і мережеві фільтри для будинку. Ми пропонуємо великий вибір таких виробів за доступною вартості.

Особливості подовжувачів і мережевих фільтрів

Перенапруження електромережі поширене в багатьох будинках, так як ми використовуємо багато техніки, з чим мережу може не справлятися. Щоб вибрати необхідний пристрій, необхідно розуміти, в чому різниця між фільтрами та подовжувачі.

 • Повторює влаштування стаціонарних розетки подовжувач, який дозволяє збільшити відстань між джерелом електроживлення і приладом.
 • Використовуючи подовжувач-фільтр в розетку, можна також збільшити відстань до техніки, але при цьому забезпечується захист від короткого замикання. Також даний пристрій прибирає скачки напруги.
 • Мережеві фільтри обладнуються запобіжниками, завдяки чому ваша техніка не буде страждати, якщо напруга в мережі постійно скаче.

Подовжувач вибирають з урахуванням довжини його проводу, кількості розеток. Якщо вам потрібен фільтр, враховуйте ступінь захисту, можливість одночасного підключення декількох пристроїв.

Де замовити мережеві фільтри і подовжувачі?

Такі пристрої повинні дозволяти використовувати техніку різного типу. При цьому ціни на мережеві фільтри харчування від стрибків напруги залежать від їх якості і особливостей. У нас в магазині представлені різні варіанти таких пристроїв. Вибирайте найбільш підходяще з них собі в квартиру.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору