Кількість
|
Вартість
|
||
|
Сьогодні смартфон – це популярний пристрій, який скрізь використовується й робить наше життя більш комфортним. Смартфон – це недешевий аксесуар, тому хороший захист для нього дуже важливий. Завдяки захисному склу ви захистите екран від пошкоджень і збережете девайс у відмінному стані.
Навіщо потрібно захисне скло Xiaomi Mi 8 Lite
Хочете забезпечити максимальний захист свого телефону? Тоді краще віддати перевагу протектору з загартованого скла. Цей аксесуар забезпечує додатковий захисний шар на екрані, оберігаючи дисплей від подряпин і ламання. З протектором можна сміливо класти телефон до кишені, не побоюючись ушкоджень дисплея ключами або дармовисом. При падінні смартфона на тверду поверхню захисне скло може розбитися, але екран залишиться неушкодженим. Таким чином, ви уникнете ушкоджень і попередите непотрібні витрати на ремонт.
Яке скло обрати
Перш ніж замовити скло для телефону Xiaomi Mi 8 Lite (Сяомей Мі 8 Лайт) вивчіть усі можливі пропозиції. Якщо хочете надійний захист, то вибирайте панель із загартованого скла. Пластик дає мінімальний захист. Захисні скла практично не мають недоліків. Єдиний мінус – ціна, але й вона залежить від додаткових особливостей аксесуара. Є вироби найдорожчого сегменту, які забезпечують абсолютний захист.
Проте можна купити захисне скло на Ксіомі Мі 8 Лайт хорошої якості набагато дешевше. Воно також не впливає на якість зображення або функції сенсорного екрана, захищає дисплей від подряпин і потертостей. Більшість виробів забезпечені жировідштовхувальним шаром, який довше утримує екран у чистоті. Захисне скло – безпечний аксесуар. Якщо при падінні воно розбивається, то не розпадається на дрібні гострі осколки. Тільки вироби низької якості, розколюються на безліч уламків, об які може поранитися користувач і пошкодитися дисплей.
Скло або плівка: що краще
Багатьом важко зробити вибір між полікарбонатною плівкою і склом. Обидва типи аксесуарів популярні серед користувачів смартфонів. Вибір продукту в основному залежить від особистих потреб, але загартоване скло, без сумніву, забезпечує кращий захист екрану. Воно більш стійке до подряпин, потертостей і захищає екран краще, ніж плівки. З іншого боку, плівки трохи тонкіші й дешевші за ціною. Якщо ви носите мобільний пристрій у кишені або сумочці разом з ключами від будинку й іншими гострими предметами, які можуть залишити подряпини на дисплеї, рекомендується встановити загартоване скло.
Протектори зі скла бувають різних видів, що дозволяє вибрати під свої потреби. Між собою вони відрізняються за такими характеристиками:
- тип – загартоване, броньоване;
- товщина – від 0,26 до 5 мм;
- твердість – максимум 9Н;
- колір панелі;
- особливість клейкої основи;
- якість олеофобного й антиблікового шару.
В інтернет-магазині «Спартак» продаються оригінальні вироби. Аксесуари повністю відповідають смартфону розмірами й розташуванням роз'ємів. Неякісні вироби в частках сантиметрів не збігаються з параметрами смартфонів, але це суттєво позначається на комфорті використання. Крім того що параметри, заявлені виробником, не відповідають реальним, аксесуари погано фіксуються, погіршують чутливість сенсора, не відповідають міцності й грубо вписуються в дизайн гаджета.
Що дає показник D
Найбільш доступні за ціною варіанти – скло 2 D і 2,5 D. Вони мають пласку поверхню, кілька міліметрів не доходять до краю. 2D пройшло грубу обробку граней, а 2,5 D має більш якісне шліфування і його краї закруглені. Ще один популярний варіант – 3D. Це захисне скло опукле по всій поверхні. Крім основного призначення, воно набагато краще протистоїть жирним відбиткам пальців і відблискам на сонці. Незначний недолік – клейовий шар розташований тільки по периметру.
5D – це якісний аксесуар з розширеним набором властивостей. На відміну від попереднього варіанту силіконовий клей нанесений по всій поверхні. Ця функція дозволяє легше приклеїти скло до екрана. Протектор щільно прилягає, а завдяки цьому надійно оберігає від попадання пилу, сміття і вологи.